Stimaţi utilizatori a sistemei de apeduct, în legătură cu problemele tehnice de la transormatorul de curent electric ce au avut loc recent în localitatea noastră, a ieşit din funcţiune motorul electric de la pompa intalată în fîntîna arteziană. La problema dată se lucrează şi vom încerca să remediem problema cît mai urgent posibil. Administraţia ÎM […]
Din 05 octombrie 2015, cetățenii s.Badicul Moldovenesc, pot lăsa mesaje consilierilor locali, cu propuneri,idei s.a. în căsuța special amenajată în sediul primăriei, primul etaj.Sperăm ca cutia să fie mereu plină cu mesaje!